Pożyczanie chipów, poprawki na listach, sztafety do wzięcia

  Kilka ogłoszeń formalnych, dotyczących zbliżających się MP w RJnO. Po pierwsze - listy zgłoszeniowe są już, teoretycznie, zamknięte, ale ewentualne korekty w zgłoszeniach - na przykład zmiany kategorii, uzupełnienie składu sztafet itp. - można i należy zgłaszać mailowo na adres iblachut@team360.pl. Przy okazji - informujemy, że jest wolne miejsce w sztafecie weterańskiej. Pan Senén Cucalón z Hiszpanii (kategoria M 50) zgłosił się na nasze zawody i wyraża chęć startu w sztafecie; gdyby ktoś miał ochotę mu potowarzyszyć, proszę dać znać. Przypominamy jednocześnie, że byłby to start wyłącznie dla sportowej frajdy, bowiem zawodnik z Hiszpanii nie jest rejestrowany w PZOS - zatem nie może walczyć o medale MP... Niemniej, na pewno warto sobie pojeździć!

 No właśnie - licencje. Prosimy wszystkich zawodników (nie dotyczy to osób, startujących w kategorii Open i dzieci, rywalizujących w Pucharze Najmłodszych) o dopełnienie formalności, związanych z rejestracją w PZOS. Działania są proste - wystarczy pobrać plik jednorazowej licencji (w załączniku); wypełnić i wysłać do biura PZOS na adres: licencje@orienteering.org.pl

 I jeszcze dwie informacje; wnikliwi Czytelnicy zwrócili uwagę na to, że w biuletynie data aktualizacji mapy to maj 2018. Oczywiście - nasz błąd; mapy aktualizowane są tej wiosny. Po drugie - informowaliśmy o możliwości wypożyczenia chipów SIAC (Air+, bezdotykowy system potwierdzania PK) na zawody. I tu dwa zastrzeżenia; po pierwsze - liczba tych urządzeń do wypożyczenia jest ograniczona a pierwszeństwo mają ci, którzy zgłosili takie zapotrzebowanie w formularzu. Po drugie - koszt wypożyczenia SIAC-ów (tak to się odnienia chyba?) to 7,5 PLN za dzień lub 15 PLN za całe zawody. Jeśli ktoś jeszcze się decyduje na taką usługę, także prosimy o kontakt mailowy - decyduje szybkość zgłoszeń, rzecz jasna.

 Więcej informacji już wkrótce - w komunikacie technicznym.